Компанія Ресторанний Проект була заснована в 2012 році. Нашою місією є розвиток, впровадження передових технологій і устаткування, для підприємств торгівлі та громадського харчування, а саме: ресторанів, барів, кафе, фаст-фудів і столових.

 Ресторанний Проект - це сучасна, компанія, що швидко розвивається, основа і напрямки діяльності якої в наступному:

 • оптовий продаж обладнання;
 • комплексне оснащення підприємств торгівлі і громадського харчування;
 • сервісний ремонт та заміна обладнання.

Ми пропонуємо своїм клієнтам технологічне обладнання кращих торгових марок з Європи і Китаю, при цьому грамотно і індивідуально здійснюємо підбір, а також рекомендуємо ті апарати, які потрібні саме Вам.

У вас є проект ресторану? У нас є обладнання для вашого ресторанного проекту!

На ринку технологічного обладнання для підприємств торгівлі і громадського харчування, Ресторанний Проект представляє апарати торгових марок зі світовим ім'ям, таких як: Unox (Італія), Silanos (Італія), itPizza (Італія), ICEMAKE (Італія), Beckers (Італія), Bassanina (Італія), Sirman (Італія), Scotsman (Італія), Starmix (Італія), Zanolli (Італія), Helia Smoker (Німеччина), INDOKOR (Корея), Jau (КНР), Gastromix (КНР), Cooleq (КНР), Airhot (КНР).

Ресторанний Проект - це вдосконалення бізнесу, ініціативність та інноваційне технологічне обладнання. Завдяки великому досвіду роботи і знань в області оснащення підприємств торгівлі і громадського харчування технологічним обладнанням, наша компанія стане надійним партнером для вашого бізнесу.

З нами співпрацюють тому, що:

 1. Ми орієнтовані на результат.
 2. Ми завжди відкриті до спілкування.
 3. Ми здійснюємо висококваліфіковану консультацію.
 4. Ми пропонуємо найновіше технологічне обладнання ринку. Ми співпрацюємо з компаніями-лідерами світового ринку, продукція яких сертифікована.
 5. Ми здійснюємо поставки обладнання по всій Україні.
 6. Наші клієнти є нашими партнерами, з якими вибудовуємо довірчі дружні відносини.
 7. Політика нашої компанії прозора.
 8. Успіх нашої компанії визначено злагодженою командою і загальними цілями.

Зв'язатися з нами, щоб отримати відповіді на питання, що цікавлять, а також залишити побажання або пропозицію Ви можете:

 • зателефонувавши за тел: (044) 500 97 17
 • написавши повідомлення на: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сертифікати

 Сертифікат Unox Сертифікат Silanos Сертифікат Sirman Сертифікат Beckers